Akční nabídky

  

 

 Super systém náklonu TV

Mezi moderní naklápěcí držáky na televize, by měla patřit především velmi jednoduchá obsluha. Pokud vlastníte náklopný držák, tak jistě taky víte, že obsluha tohoto držáku není vůbec jednoduchá. Proto aby držák mohl být naklopen nahoru či dolů, je potřeba buď povolit šroub, otočit kolečko a znovu zaaretovat či jiné způsoby zdlouhavé a unavující manipulace s držákem.

Naprosto unikátní a nové řešení nabízí například televizní držák Ultimate SL750, který nabízí tzv. bodové naklápění. Toto bodové nakklápění je unikátní v tom, že nemusíte povolovat či utahovat žádné šrouby, kolečka atd, ale pouze televizi uchopíte za horní a dolní část a jemným a plynulým tahem televizi nastavíte do požadované polohy. A to vše díky unikátnímu bodovému systému umístěného v ramenech držáku.

Lidé často při koupi náklopného držáku neberou v úvahu pravě zmiňované otravné šroubování a utahování pro požadovaný náklon a proto nechají raději takový držák bez náležitého využití. Televizní držák Ultimate SL750 vše mění a nabízí jednoduchost a hlavně funkčnost pro dokonalý náklon Vaší televize