Akční nabídky

 Ghost 2000 v AKCI

Ghost 2000 v akci

Spěchejte, jen posledních pár kusů za tuto cenu

 

 NABÍZÍME/RADY/ČLÁNKY »
Naše nabídka TV stolků a držáků

Vážení zákazníci,

Společnost AV stage s.r.o. je zaměřena na dovoz a prodej televizních a konferenčních stolků, TV stojanů, držáků na TV, policové systémy a veškeré další příslušenství k LCD TV, LED TV a PLAZMA televizím a jsme jediný autorizovaný distributor značky Ultimate pro ČR/SR

V naší nabídce najdete TV stolky a televizní stojany, konferenční stolky, držáky na TV, držáky na repro a další AV příslušenství a doplňky.

Cílíme na jednoduchou a přesnou nabídku zákazníkům. Najdete u nás stručnou a přesnou nabídku s možností konzultovat Vaše přání. Nakupujte u profesionálů za atraktivní ceny !

Pro naše Slovenské zákazníky slouží web http://www.lcddrziaky-tvstoliky.sk kde naleznete televizní stolky, držáky pro Tv a další držáky a doplňkový sortiment a to vše ve Slovenštině.

 

Našemi zákazníky jsou také hotely, laboratoře, ordinace a další podnikatelské subjekty

 

Vybavíme Vaši domácnost, firmu, hotel, atd.

Přijďte se poradit do naší vzorkové kanceláře na ulici Klabalská I. 4289.

Máte specifické přání a nebo zájem o luxusní design držáku nebo TV stolku? Přijďte si pro katalog a vyberte si ze široké nabídky špičkových držáků a TV stolků, které jsou pouze na objednávku a dělané přímo na míru pro zákazníka.( nejsou standardně uváděny na Eshopu ).

 

Kontaktujte nás : tvstolky-tvdrzaky@email.cz nebo +420 577 106 563