Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nábytek Ultimate Exclusive

Modulové sestavy televizních stolků, skříněk, konferenčních stolků a dalších nábytkových doplňků Ultimate Exclusive jsou unikátní řešení pro ty, kdo chce řešit svůj interiér přesně podle svých představ a požadavků.

Je už jen na Vás, zda pořídíte samostatný televizní stolek a nebo stolek se zadní stěnou, či sloupem a případně i nástěnnou skříňkou, či s konferenčním stolkem. Možnosti u modulové sestavy Ultimate Exclusive jsou nekonečné.

Prvotřídní materiál, výběr z osmi barev, organizéry na CD/DVD, organizéry na 3D brýle, tablet, televizní ovladače, místo na časopisy i nádobí jako jsou skleničky pro Váš oblíbený drink, dokonce i pro talíře, toto je jen malý výčet vlastností modulového systému Ultimate Exclusive. V galerii viz. níže najdete, jak by mohla některá z Vašich sestav vypadat.

Televizní stolky, nástěnné skříňky, atd. se nabízí v několika velikostech a modelech. Velmi oblíbený je celouzavřený model GS 110 a GS 135, kde je i středová část celouzavřená a tím jsou veškerá audio video zařízení ukryta uvnitř stolku. Díky modernímu IR senzoru Ultimate IR2000 repeater, který v naší nabídce také naleznete, lze ovládat jednoduše nezávisle na sobě všechny vaše  AV přístroje i přes zavřená dvířka a to vše Vašim ovladačem na který jste zvyklí.

Další modely jsou například se středovým sklem ( model GG110 a GG135 ) a nebo s otevřenou středovou částí pro rychlý přístup k AV zařízením jako například model GS180 v délce 180cm.

Všechny tyto stolky lze různě rozšiřovat o další jak podlahové stolky a skříňky, tak i nástěnné a tvořit kombinaci dle svého gusta.

V případě dotazů a případného návrhu řešení nás neváhejte kontaktovat.

Velmi povedený program na sestavení nábytku najdete na adrese : http://www.ultimate.com.tr/ultimatch

 

Modulové sestavy Ultimate ExclusiveModulové sestavy Ultimate Exclusive

Modulové sestavy Ultimate Exclusive